Myynti

myynti@synkroni.fi
050 536 3948

Johan Ahola
044 235 7684
johan.ahola@synkroni.fi

Mikko Ahola
050 555 4460
mikko.ahola@synkroni.fi

Toimisto

Anu Saloranta
Rakennuttajasihteeri
040 675 2012
anu.saloranta@synkroni.fi

Anne Ojala
Sisustusvalinnat
044 987 6329
anne.ojala@synkroni.fi

Laura Ahola
Toimistosihteeri
040 763 9363
laura.ahola@synkroni.fi

Merja Smolander
Talous/Henkilöstösihteeri
044 750 0412
merja.smolander@synkroni.fi

Postiosoite

Oulu
Akselikuja 3
90440 KEMPELE

Vantaa
Äyritie 18
01510 VANTAA

 

Laskutusosoite

Verkkolaskutunnuksemme: 003722613318
Välittäjä: Opus Capital Group Oy (E204503).

Paperilaskut: Synkroni Oy,
PL 43380, 00021 LASKUTUS

Tervetuloa taloesittelyihimme

OULUSSA
Lintulampi 12.12. klo 16.30-17.00 os. Sorsatie 29

Uusi
KEMPELEESSÄ
Lammenranta 3 Sovi yksityisesittely
Kuusilinna 12.12. klo 17.30-18.00

Uusi
Uusi
VANTAALLA
Onnenkoukku Sovi yksityisesittely
Kesäkallio 15.12. klo 13.30-14.30

Uusi
Uusi
MYYTÄVÄT KOHTEET →OSTAMME TONTTEJA →
Ota meihin yhteyttä, niin toteutamme unelmasi!