Myynti

myynti@synkroni.fi
050 5363 948

Johan Ahola
044 235 7684
johan.ahola@synkroni.fi

Anita Asikainen
040 149 4291
anita.asikainen@synkroni.fi

Markku Niemikorpi
040 594 9770
markku.niemikorpi@synkroni.fi

Mikko Ahola
050 555 4460
mikko.ahola@synkroni.fi

 

Toimisto

Anne Ojala
Sisustusvalinnat
044 987 6329
anne.ojala@synkroni.fi

Laura Ahola
Toimistosihteeri
040 675 2012
laura.ahola@synkroni.fi

Merja Smolander
Talous/Henkilöstösihteeri
044 750 0412
merja.smolander@synkroni.fi

Postiosoite

Synkroni Oy
Uusikatu 35
90100 OULU

Laskutusosoite

Verkkolaskutunnuksemme: 003722613318
Välittäjä: Opus Capital Group Oy (003710948874).

Paperilaskut: Synkroni Oy,
PL 43380, 00021 LASKUTUS

 

 

Meille töihin?

Haluatko sinäkin olla eturivin tekijöiden joukossa? Rakennesuunnittelija, Rakennusinsinööri, Elementinsuunnittelijaa, Kirvesmies, Elementintekijä, ja maanrakennustyönjohtaja saa työpaikan.  Lisätietoja. Synkronitalo rakentaa laadukkaita, arvostettuja ja palkittuja koteja. Kiitos asiakkaillemme! He ovat huomanneet tämän ja olemmekin saaneet olla kasvuyritysten joukossa. Kasvuyrityksessä on monenlaisia mahdollisuuksia sinunkin osaamisellesi. Kerro meille missä tehtävissä ovat sinun vahvuutesi ja millä alueella (Oulun seutu, PK-seutu, Lappi) haluat toimia. Käsittelemme jokaisen hakemuksen!

  
   
   

 

 

 

Synkronitalo / Synkroni Oy
Uusikatu 35
90100  OULU
Talomyyntimme:
050 5363 948
myynti@synkroni.fi
Jaa sivustoamme ystävillesi: