Myynti

myynti@synkroni.fi
050 5363 948

Johan Ahola
044 235 7684
johan.ahola@synkroni.fi

Markku Niemikorpi
040 594 9770
markku.niemikorpi@synkroni.fi

Mikko Ahola
050 555 4460
mikko.ahola@synkroni.fi

Matti Nylander (lomalla)

Toimisto

Anne Ojala
Sisustusvalinnat
044 987 6329
anne.ojala@synkroni.fi

Laura Ahola
Toimistosihteeri
040 675 2012
laura.ahola@synkroni.fi

Merja Smolander
Talous/Henkilöstösihteeri
044 750 0412
merja.smolander@synkroni.fi

Postiosoite

Synkroni Oy
Uusikatu 35
90100 OULU

Laskutusosoite

Verkkolaskutunnuksemme: 003722613318
Välittäjä: Opus Capital Group Oy (003710948874).

Paperilaskut: Synkroni Oy,
PL 43380, 00021 LASKUTUS

 

 

OSTETAAN TONTTI

  

Ostamme erilaisia tontteja ja kiinteistökehityskohteita eri puolilta Suomea. Tarjoa!

   
   

 

 

 

 

Synkronitalo / Synkroni Oy
Uusikatu 35
90100  OULU
Talomyyntimme:
050 5363 948
myynti@synkroni.fi
Jaa sivustoamme ystävillesi: